Kamerové systémy

Kamerové systémy​Kamerové systémy jsou určeny ke sledování a záznamu obrazu. Použití kamer je všestranné.

Z hlediska použití lze kamerové systémy rozdělit do 3 kategorií.

1) Domovní kamerové systémy pro sledování prostor u rodinných domů, společné prostory bytových domů a rekreačních objektů.

2) Průmyslové kamerové systémy pro sledování průmyslových objektů většinou ve spojení s ostrahou, výrobních procesů a také jako časosběrné pro dokumentaci postupu staveb mostů, budov a dalších objektů.

3) Městské kamerové systémy a dopravní kamerové systémy např. v tunelech, na křižovatkách a na dálnicích. Ve velké míře jsou kamery instalovány také v železniční dopravě.


Kamery lze rozdělit do 3 skupin

1) Analogové kamery, jsou v současné době v mnoha instalacích, ale již se skoro neinstalují.

2) HD analogové kamery jsou následníkem klasických analogových kamer, mají vyšší rozlišení a výrazně kvalitnější obraz, a lze je připojit na stávající rozvody analogového systému.

3) IP kamery jsou technicky nejvyspělejší, a jsou instalovány do průmyslových, městských a dopravních systémů.

Kamery jsou obvykle propojeny do záznamového zařízení, kde je obraz nahráván na pevný disk. Nahrávání lze nastavit trvalé, nebo na základě pohybu v obraze, nebo ve spojení s alarmovým vstupem, např. prostorovým detektorem. U některých systémů lze nastavit upozornění podle tzv. chytrých funkcí.


Jaký kamerový systém zvolit?

Samozřejmě ten nejlepší a finančně přijatelný. Pro většinu instalací v rodinných, bytových domech a ve firmách plně vyhovují Ful HD kamerové systémy s rozlišení kamer 2Mpx. Vyznačují se vysokou kvalitou obrazu a nízkými pořizovacími náklady.

VIDEORECORDER

VIDEORECORDER

Ful HD Kamery

Ful HD Kamery

Ful HD Kamery

Ful HD Kamery

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.

Image​  Ověřte si platnost certifikace montážního partnera